Сторінка музкерівника

Музичне виховання в умовах роботи різновікової групи.

Педагог створює сприятливу атмосферу для того, щоб діти емоційно відкликалися на музику, її зміст, настрій. Вихователь спонукає дітей до творчих проявів, наприклад пропонує їм заспівати колискову, вкладаючи ляльку спати. В ігровій діяльності діти по різному зображують характерні рухи того чи іншого персонажу. В таночках використовують нові об'єднання знайомих елементів.

Систематично ведеться робота з розвитку слухового сприймання. Дуже важливо домагатися того, щоб дитина прислухалася до звуків музики, співвідносила свої рухи з нею, правильно відтворювала мелодію пісні.

Діти п'яти років  розуміють, що в музиці відображені деякі життєві явища. В репертуарі представлена перш за все дитяча і громадянська тематика.

Характер ігрових прийомів підкреслює образність музики. Велика увага приділяється розвитку самостійності дошкільників.