Наші досягнення

Залеліївський   ДНЗ ефективно реалізує завдання дошкільної освіти. Педколектив постійно працює над підвищенням професійного рівня, займається самоосвітою. Кожен педагог працює за власним творчим напрямком. Колектив бере активну участь у проведнні районних семінарів, методичних обєднань, обасних і районних педагогічних виставах, конкурсах.  Вагоме місце в роботі вихователів займає співпраця з родиною. Результати проведеної роботи з родиною і співпраці з школою засвідчують показники підготовки дітей п'ятирічного віку до школи. Колектив закладу створює всі неодхідні умови для здобуття дітьми дошкільної освіти, творчо підходить до організації освітнього простору в закладі.
Девіз роботи закладу: Розкажи - дитина  не забуде, покажи - дитина запамятає, дай спробувати - і дитина зрозуміє.